سخن مدیرعامل

در شرکت پارس هرماس تجربيات 30 سال حضور در صنايع داروسازی، بسته بندی دارویی و توزيع الهام بخش ما در توليد محصول با کيفيت برای مصرف مشتريان باشيم.

ايده پردازی فلسفه هاي الهام بخش نظير Miss Angel  به معنی فرشتگان محافظ سلامت و زيبایی ، حضور ما را به عنوان یک برند جديد با پيشينه قديمي موثرتر ميسازد.

در شرکت پارس هرماس ما با تکنولوژی پيشرفته در فرمولاسيون محصولات آرايش و بهداشتي و استفاده از بهترين مواد اوليه داخلی و خارجی توانسته ايم محصولات لوکس با کیفیت جهانی و قيمت رقابتی در اختيار مصرف کننده قراردهيم.

دانش گسترده متخصصين توليد و کارشناسان بازار جهت ارزیابی تقاضای مشتریان ایرانی و نگرانی های آنان در حوزه سلامت و زیبایی آنها خط مشی توليد محصولات جديد ما مي باشد.

ما مشتاقانه در زمينه تولید و ارائه محصولات با کیفیت جهانی به مشتریان فعاليم و با اطمینان کامل توانایی کسب سهم قابل توجهی از بازار داخلی و جهاني را داریم.

اکثریت قریب به اتفاق ايرانيان، حداقل یک بار در روز محصولات گیاهی را به صورت عصاره، اسانس يا پودر با نوشیدنی و غذا خود استفاده می کنند. این امر ریشه های عمیق در فرهنگ غنی و اعتقادات ما در خصوص بهداشت دارد که از طریق نسل های گذشته به امروز منتقل شده است. بدين ترتيب کشور ايران به عنوان يک بازار بالقوه در زمينه درمان گياهي در حال رشد است. لذا بر آن شديم که با يکي از بهترين برند توليدي محصولات و مکمل هاي غذايي Dr.Wolz کشور آلمان برنده جایزه نوبل در زمينه تولید محصولات جوان ساز پوست و مو ، مکمل هاي غذايي کودکان و ورزشکاران برای حضور در بازار ايران همکاری نماييم.

در دوران مدرنی که ما در آن زندگی می کنیم، تقریبا دو سوم زندگی ما در خارج از منزل است. کفش های پاشنه بلند و يا ناراحت کننده در ساعتهای طولانی استفاده فشار زیادی را بر روی پاهاي ما قرار می دهد و آنها را به تهدیدات مختلفی از جمله ترک خوردن، ، پينه بستن، تاول زدن و يا پوسته پوسته شده پا ميکند که متاسفانه تا زماني به پاهایمان آسيب نرسد از آنها محافظت نميکنيم. در اين راستا ما از دانش قديمي با تکنولوژی روز کشور آلمان استفاده کرده و کلیه محصولات مراقبت Gustav Baehr GmbH را به ايران آورده ايم. همچنين برای نخستين بار در ايران اقدام به تاسيس آکادمی آرايشی و مراقبت پا در ايران با مشارکت HBK هامبورگ جهت آموزش در زمینه آرایشی و مراقبت پا طبق استانداردهای DIN و مطابق آخرین متد آموزشی کشور آلمان و صدورگواهی نامه های مربوطه جهت هنرجویان دوره نموده ايم.

X